TOP 5 ryb z Tajlandii 0

Przedstawiamy gwiazdy bieżącej dostawy. Trudno nam było wytypować te ryby, bo wszystkie są niesamowite, ale udało się. Wiele z nich jest naprawdę unikatowych, zdecydowaliśmy się przedstawić Wam bliżej 5 gatunków, które szczególnie przypadały nam do gustu. 

czytaj całość »
Przedświąteczne wstrzymanie wysyłek kurierskich 0
Przedświąteczne wstrzymanie wysyłek kurierskich

Uprzejmie informujemy, że na okres przedświąteczny zawieszamy całkowicie przesyłki kurierskie. Niestety, ze względu na wzmożony ruch, firmy przewozowe nie są w stanie zagwarantować dostawy paczek na następny dzień. Do czasu wznowienia wysyłek możliwy będzie tylko odbiór osobisty w siedzibie firmy lub na giełdzie w Łodzi przy ul. Równej. Będziemy informować o udostępnieniu w tym czasie alternatywnych opcji dostawy. 

czytaj całość »
Najnowsza dostawa, prosto z Tajlandii! 0
Najnowsza dostawa, prosto z Tajlandii!

Uwaga, uwaga! Dobre wieści, już w najbliższy wtorek, 10 grudnia przyjeżdża do nas najnowsza dostawa z Tajlandii! Możecie być pewni, że jak zwykle pojawią się atrakcyjne nowości! Będzie sporo unikatowych ryb, których długo szukaliście! Już dziś uchylamy rąbka tajemnicy i przedstawiamy Ci listę, na której znajdują się wszystkie zamówione ryby. Zaplanuj swoje zakupy już teraz, bo liczba ryb jest ograniczona, a chętnych bardzo wielu ;)

czytaj całość »
Błędy popełniane w akwarystyce - studium przypadku 0
Błędy popełniane w akwarystyce - case study

Kierownik naszej hurtowni - Damian Lewiński może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem pozyskanym podczas własnej praktyki. Ma na swoim koncie wiele ciekawych projektów obejmujących, chociażby nadzór nad przebudową akwarium w płockim zoo, modernizację oceanarium w Chrustach czy stworzenie całościowego planu koncepcyjnego „Nidarium" w Ośrodku Edukacji Przyrodniczej w Umianowicach. Doskonale znane są mu więc zagrożenia i pułapki czyhające na realizujących tego typu przedsięwzięcia. Jest to swoistego rodzaju studium przypadku, na podstawie, którego każdy posiadacz, małego nawet akwarium, może wyciągnąć wnioski dla siebie i uniknąć tym samym błędów często popełnianych w akwarystyce.  

czytaj całość »
Wybór sposobu filtracji do Twojego akwarium 0
Wybór sposobu filtracji

Jedną z podstaw naszej działalności jest idea dzielenia się wiedzą i pasją oraz propagowanie akwarystyki w Polsce. Dlatego też w odpowiedzi na Wasze liczne pytania, rozpoczynamy serię wpisów poradnikowych. Będą one podzielone tematycznie i ukazywać się będą cyklicznie. Mamy nadzieję, że zainteresują nie tylko początkujących akwarystów, ale i wszystkich, którzy chcą poszerzać wiedzę i zgłębiać tajniki hodowli ryb. Odpowiedzi udziela kierownik hurtowni - Damian Lewiński, człowiek, który o rybach wie wszystko :) Zapraszamy do lektury, śledzenia kolejnych wpisów oraz do komentowania.

czytaj całość »
Konkurencyjność stacjonarnych sklepów zoologicznych 0
Konkurencyjność stacjonarnych sklepów zoologicznych

Jesteś właścicielem stacjonarnego sklepu zoologicznego? Martwisz się o swoją pozycję na rynku? Odczuwasz rosnące zagrożenie ze strony konkurencji internetowej? Czy obawy te są uzasadnione, jak kształtuje się obecna sytuacja w branży? Chcemy Cię uspokoić, wszystko wskazuje bowiem na to, że lokalny rynek zoologiczny ma się bardzo dobrze i cały czas wykazuje ogromny potencjał i tendencje wzrostowe. 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl