Aktualny Cennik
Kategorie
Procedura wysyłki ryb

Jak pakujemy i wysyłamy ryby?

Wiemy, jak ważne jest odpowiednie przygotowanie ryb do transportu. Dbamy o to, by ich podróż przebiegła bezstresowo i bezpiecznie. Możemy zapewnić, że wysyłane przez nas ryby, zawsze docierają do naszych klientów w doskonałej formie.

Co ważne, pakowanie następuje rano, tuż przed wysyłką. Ryby wpuszczane są do specjalnych, szczelnych worków, do których dodawany jest czysty tlen, oraz substancje uzdatniające wodę takie jak Toxivec i węgiel aktywny. Następnie worki pakowane są do styropianowych boxów o grubych ściankach, które zapewniają bardzo dobrą izolację. Dodatkowo przy bardzo niskich temperaturach wkładamy do środka woreczek grzewczy tzw. heatpack, który pozwala na dłużej utrzymać ciepło. Kurierzy dostarczają paczki już kolejnego dnia, więc nie ma obaw, że ryby spędzą zbyt wiele czasu w transporcie.

Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

 

Informacje praktyczne

Przed zakupem zachęcamy do zapoznania się z naszym zbiorem poradników: Informacje praktyczne. W szczególności z Ogólnymi zasadami dobierania ryb

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl