O nas

O firmie Happet:


Jesteśmy hurtownią ryb akwarystycznych. Zajmujemy się importem i sprzedażą ryb zarówno krajowych, jak i tych egzotycznych, pochodzących z najdalszych zakątków świata. Zarządzamy akwariami o łącznej pojemności 72500 l, mając pod opieką tysiące ryb, kilkudziesięciu gatunków, pochodzących z całkiem różnych biotopów. W naszych halach znajduje się w sumie 550 akwariów, większość z nich stanowią zbiorniki 100 l, natomiast 50 szt. to najokazalsze zbiorniki 450 l. Wszystkie zostały zmodernizowane w 2019 roku, posiadają nowoczesne oporządzenie oraz zaawansowane zaplecze techniczne. Klienci naszej hurtowni mogą być więc pewni, że ryby hodowane są w optymalnych warunkach.
Wszystkie parametry są na bieżąco monitorowane, procedury związane z utrzymaniem zdrowia ryb opisujemy szczegółowo w zakładce baza wiedzy.
Nasz profesjonalizm, fachowa wiedza, wieloletnie doświadczenie, oraz najwyższej klasy sprzęt gwarantują, że od momentu przyjęcia ryb z importu, aż do ich spakowania do boxu dla klienta, zachowane są wszystkie standardy i zabiegi zapewniające rybom doskonałą kondycję na długie lata.

 

Nasza filozofia:


Naszym założeniem jest zmiana podejścia do sprzedaży unikatowych ryb. Dzięki nam stają się one dostępne dla każdego. Rezygnujemy z pośredników, kontaktując się bezpośrednio z hodowcami, uzyskujemy dostęp do zdrowych ryb najwyższej jakości w korzystnych cenach.
W naszej działalności przywiązujemy dużą wagę do bezpośredniego kontaktu z klientem. Skracamy dystans, kontakt z nami możliwy już nie tylko przez telefon czy droga mailową. Zachęcamy do śledzenia nas na Facebooku, gdzie umieszczamy wszystkie niezbędne informacje i aktualności. Na naszej nowo założonej stronie www.happet.pl dajemy możliwość napisania do nas przez czat Facebooka. Bez zbędnych procedur, wszystko po to, by być bliżej naszego Klienta i lepiej rozumieć jego potrzeby. 

Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

 

Informacje praktyczne

Przed zakupem zachęcamy do zapoznania się z naszym zbiorem poradników: Informacje praktyczne. W szczególności z Ogólnymi zasadami dobierania ryb

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl