O nas

O firmie Happet:


Jesteśmy hurtownią ryb akwarystycznych. Zajmujemy się importem i sprzedażą ryb zarówno krajowych, jak i tych egzotycznych, pochodzących z najdalszych zakątków świata. Trzyosobowy zespół doświadczonych akwarystów pod czujnym okiem kierownika - Damiana Lewińskiego, zarządza akwariami o łącznej pojemności 72500 l, mając pod opieką tysiące ryb, kilkudziesięciu gatunków, pochodzących z całkiem różnych biotopów. W naszych halach znajduje się w sumie 550 akwariów, większość z nich stanowią zbiorniki 100 l, natomiast 50 szt. to najokazalsze zbiorniki 450 l. Wszystkie zostały zmodernizowane w 2019 roku, posiadają nowoczesne oporządzenie oraz zaawansowane zaplecze techniczne. Klienci naszej hurtowni mogą być więc pewni, że ryby hodowane są w optymalnych warunkach.
Wszystkie parametry są na bieżąco monitorowane, procedury związane z utrzymaniem zdrowia ryb opisujemy szczegółowo w zakładce baza wiedzy.
Nasz profesjonalizm, fachowa wiedza, wieloletnie doświadczenie, oraz najwyższej klasy sprzęt gwarantują, że od momentu przyjęcia ryb z importu, aż do ich spakowania do boxu dla klienta, zachowane są wszystkie standardy i zabiegi zapewniające rybom doskonałą kondycję na długie lata.

 

Nasza filozofia:


Naszym założeniem jest zmiana podejścia do sprzedaży unikatowych ryb. Dzięki nam stają się one dostępne dla każdego. Rezygnujemy z pośredników, kontaktując się bezpośrednio z hodowcami, uzyskujemy dostęp do zdrowych ryb najwyższej jakości w korzystnych cenach.
W naszej działalności przywiązujemy dużą wagę do bezpośredniego kontaktu z klientem. Skracamy dystans, kontakt z nami możliwy już nie tylko przez telefon czy droga mailową. Zachęcamy do śledzenia nas na Facebooku, gdzie umieszczamy wszystkie niezbędne informacje i aktualności. Na naszej nowo założonej stronie www.happet.pl dajemy możliwość napisania do nas przez czat Facebooka. Bez zbędnych procedur, wszystko po to, by być bliżej naszego Klienta i lepiej rozumieć jego potrzeby.

 

Kierownik Działu Akwarystyki-Damian Lewiński:


Kilka słów o naszym kierowniku, człowieku, który o rybach wie wszystko, najwyższej klasy fachowcu w swojej dziedzinie. Akwarystyczna pasja Pana Damiana narodziła się już 25 lat temu, kiedy to jako dziecko zajmował się hodowlą gupików i mieczyków. Dziecięce hobby przerodziło się szybko w prawdziwą pasję na całe życie. Swoją pierwszą profesjonalną hodowlę Pan Damian założył w wieku 17 lat. Zaledwie w ciągu 5 lat udało mu się rozmnożyć aż 200 gatunków ryb. Wieloletnie doświadczenie pozyskane podczas własnej praktyki przełożyło się osiąganie doskonałych wyników w hodowli, leczeniu oraz ratowaniu ryb nawet w najgorszym stanie. Pan Damian pracował w bardzo wielu firmach w branży, zajmował się między innymi importem, hodowlą, opieką nad rybami z odłowu, czy nawet modernizacją systemów hodowli ryb i zwierząt karmowych. Co więcej, może pochwalić się wieloma ciekawymi projektami obejmującymi, chociażby nadzór nad przebudową akwarium w płockim zoo, modernizacją oceanarium w Chrustach czy stworzeniem całościowego planu koncepcyjnego „Nidarium" w Ośrodku Edukacji Przyrodniczej w Umianowicach. Ponadto w kręgu zainteresowań Pana Damiana znajduje się roślinność akwariowa oraz terrarystyka. Jak widać, Pan Damian dysponuje ogromną wiedzą, którą jednak bardzo chętnie się dzieli, już niebawem ukaże się książka o akwarystyce jego autorstwa, na którą wszyscy z niecierpliwością czekamy!

 

Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

 

Informacje praktyczne

Przed zakupem zachęcamy do zapoznania się z naszym zbiorem poradników: Informacje praktyczne. W szczególności z Ogólnymi zasadami dobierania ryb

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl